Moda retro, styl vintage, piękne i klimatyczne miejsca.
Stylizacje inspirowane nostalgią za minionymi laty,
dwudziestoleciem międzywojennym i złotymi latami Hollywood.

5 lipca 2011

The Girls In The Backroom & On Stage.

W związku z czasowym unieruchomieniem w domu mam okazję nadrobić pewne blogowe zaległości. Zapowiadana recenzja pasa jest, że tak to ujmę, „under construction”, a ja w międzyczasie powrócę wspomnieniami do pewnego czerwcowego wieczoru i burleskowego występu w Wytwórni (opisanego już z resztą wcześniej przez Pin Up Candy).
Pierwsze wrażenie – przerażenie. Olbrzymia scena, pełno ludzi na widowni a kolana trzęsą się jak galareta. Ale po występie wszystkie stwierdziłyśmy, że chcemy jeszcze ;)
Couple of weeks ago I took part in a little burlesque show :) Dance school “Salome” (where I used to have burlesque dance lessons) organized a great performance to celebrate school year’s end. I must say that at first I was terrified when I saw all this people and a big stage…
Za kulisami też się działo: 
And that’s how it looks backstage:
 
 
 
Zdjęcia dzięki uprzejmości Kasi i Ewy.
Mój króciutki występ oraz przygotowania do niego, uświadomiły mi, jak wielki wysiłek w swoją pracę wkładają tancerze, muzycy, performerzy. To co z widowni wydaje się tylko zabawą, dla osoby na scenie jest ciężką pracą. Tym bardziej podziwiam teraz wszystkie występujące na scenie dziewczyny i po raz kolejny gratuluję im odwagi (dziewczyno z cylindrem, wiesz, że to o tobie). Mam nadzieję, że burleska w Polsce będzie się rozwijać i doczekamy się polskiej Dity…
Now I admire even more all the girls that perform their shows on stage. I know how much effort and hard work it takes to be a showgirl!   

9 komentarzy:

 1. Och, sama zmysłowość! Dita von Teese powinna zacząć sie obawiać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudnie! Miałaś boski make up :)) Zazdroszczę występu, szkoda, że nie mogłam zobaczyć ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyna z cylindrem zanotowała :-) Lady, Twój występ był cudowny. Nie mniej jednak będę wymagać więcej!!! Zorganizujcie w Łodzi grupę, która występuje regularnie, a na pewno spotkamy się na festiwalu burleski w Warszawie!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomyślę o tym. Z pewnością podrzucę pomysł na zajęciach po wakacjach, zobaczymy co powie na to reszta ekipy:) A na festiwal przyjadę, choćby się waliło i paliło!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super się prezentowałaś i masz płaściutki brzuch ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj,
  pozwolisz, że się tutaj u Ciebie rozgoszczę :)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...