Moda retro, styl vintage, piękne i klimatyczne miejsca.
Stylizacje inspirowane nostalgią za minionymi laty,
dwudziestoleciem międzywojennym i złotymi latami Hollywood.

4 listopada 2011

Konkurs – wyrafinowana bielizna właśnie dla Was.

Lady in black wraz z firmą black ribbon lingerie zapraszają na konkurs "Bielizna: Moja najlepsza przyjaciółka". Jeżeli tak jak ja kochacie piękną i niepowtarzalną bieliznę, ten konkurs jest właśnie dla Was!
Żeby wygrać jedną z trzech nagród, ufundowanych przez black ribbon lingerie, wystarczy przesłać na adres retroladyinblack@o2.pl wasze zdjęcie wraz z ulubioną częścią bielizny oraz opisem, dlaczego akurat ten element sprawia, że czujecie się piękne i kobiece. Docenimy wasze poczucie humoru :)
Uwaga, ostateczny termin nadsyłania prac to 17.11.2011 r.
Black ribbon lingerie to nowa marka wyrafinowanej damskiej bielizny w stylu retro. Zaprojektowana ze smakiem i pieczołowicie wykonana jest idealna dla każdej miłośniczki niepowtarzalnej i eleganckiej bielizny, absolutnie obowiązkowa dla fanek retro i pin-up girls :) To bielizna wykonywana również na zamówienie, w każdym kształcie i rozmiarze, bo wszystkie kobiety są piękne.
 
Zdjęcia: Ł. Lange.
Szczegółowy regulamin konkursu:
 1. Współorganizatorami konkursu są: blog Lady in black oraz marka black ribbon lingerie.
 2. Uczestnikiem konkursu może być każdy, bez żadnych ograniczeń ;)
 3. Każdy uczestnik zgłasza tylko jedną pracę konkursową.
 4. Konkurs polega na rozwinięciu tematu „Bielizna: Moja najlepsza przyjaciółka” poprzez wybranie ulubionej części bielizny i opisanie w max. 15 zdaniach dlaczego akurat ten element sprawia, że czujesz się piękna i kobieca. Dopełnieniem opisu ma być zdjęcie ilustrujące waszą przyjaźń :) Temat powinien być potraktowany lekko i z poczuciem humoru :)
 5. Zdjęcia powinny być w formacie .jpg. Akceptujemy wyłącznie prace amatorskie, wykonane przez nieprofesjonalnych fotografów i bez profesjonalnego retuszu.
 6. Zgłoszenia są przyjmowane od 4.11 do 17.11.2011 do północy.
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25.11.2011. Jury w składzie Ina von Black oraz Anna Giś wybierze trzy najlepsze prace. Jury zastrzega sobie prawo do przyznania wyróżnień. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu Lady in black oraz na Facebooku na stronie brl.
 8. Nagrodami w konkursie jest bielizna black ribbon lingerie. Zdobywca I miejsca otrzyma wybrany element z nowej kolekcji Nostalgia. Zdobywca II miejsca otrzyma figi z nowej kolekcji Nostalgia. Zdobywca III miejsca otrzyma wybrane figi z pozostałej oferty firmy. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają 15% zniżkę na zakupy bielizny black ribbon.
 9. Zgłoszenie do konkursu oznacza akceptację regulaminu oraz zgodę na publikację zdjęć na blogu Lady in black oraz stronie black ribbon lingerie na Facebooku.

14 komentarzy:

 1. Wspaniale :) Wezmę udział!
  Punkt nr mi się bardzo podoba - wreszcie jest konkurs, gdzie mają szanse ci, którzy nie mają profesjonalnych sesji zdjęciowych :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Anja - bardzo się cieszę, właśnie o to chodziło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba, na pewno wezmę udział! Pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 4. You look adorable, Lady in Black! Have a wonderful weekend, dear friend!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm może coś wychopsam ;)Świetne zdjęcie to w koszulce!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Miało być "punkt nr pięć", ale pewnie się domyśliłaś :D

  OdpowiedzUsuń
 7. co to znaczy ze nie profesjonalne? że nie za kase czy zrobione lustrzanka?

  OdpowiedzUsuń
 8. @ FlameVinci: Nie profesjonalne - czyli amatorskie, nie chodzi o fotografie z sesji zdjęciowych, tylko zwykłe zdjęcia, które może zrobić każdy i jakimkolwiek sprzętem (patrz pkt 5 regulaminu). Poza tym nie oceniamy wartości artystycznej zdjęcia, tylko zgodność z tematem oraz opis.

  OdpowiedzUsuń
 9. może i ja się skuszę...:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pytanie mam, czy to ma być jakaś stylizacja z widocznym elementem ulubionej bielizny? Zostało mało czasu, ale może zdążę coś wymyśleć do 17 ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. @Anja: To nie musi być stylizacja. Dowolne zdjęcie, związane z tematem konkursu + kilka słów od siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...