Moda retro, styl vintage, piękne i klimatyczne miejsca.
Stylizacje inspirowane nostalgią za minionymi laty,
dwudziestoleciem międzywojennym i złotymi latami Hollywood.

15 grudnia 2011

Epilog / Epilogue.

Sprawczynie nigdy nie zostały osądzone za swoją zbrodnię. Uznane za niepoczytalne i skierowane do szpitala psychiatrycznego nigdy do niego nie dotarły. Zbiegły (prawdopodobnie przy współudziale strażników) i nigdy ich nie odnaleziono. Nadal nie jest znany motyw morderstwa, czy była to miłość, zazdrość, czy może jednak pieniądze…

Murderesses were never convicted for their crime. Presumed insane they were supposed to spend the rest of their lives in mental hospital but they vanished and were never captured again. We still don’t know the motive of this cruel crime. Was it love, jealousy or maybe money…
 
 
 
 

Photos – Tomek Nowak,
Styling – Lady in black/Pin Up Candy.

Poprzednie części opowieści: IIIIII.
Previous parts of the photo story: IIIIII.

14 komentarzy:

 1. Zachwycam się jakością zdjęć, kadrów obróbki ale mam wrażenie że zabrakło trochę więcej spontaniczności. Może powodem jest pierwsza sesja z tym fotografem ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite zdjęcia! Piękny masz makijaż! Cudnie wyglądasz!! Czy Ty jesteś zawodową modelką?

  OdpowiedzUsuń
 3. @Krzysztof: Szczerze mówiąc nie wiem co odpowiedzieć. Mam wrażenie, że spontaniczności a nawet improwizacji, było sporo podczas zdjęć. Inspiracją dla nas był klimat filmu noir, stąd zapewne wynika pewna oszczędność środków wyrazu.
  Poza tym owszem, to nasza pierwsza wspólna sesja, zarówno z fotografem, jak i modelkami.
  @Anula: Bardzo dziękuję, ogromnie mi miło czytać słowa uznania. A co do zawodowej modelki - to z racji wieku oraz figury to nigdy nią nie będę. Choć może w wersji alternative model, kto wie... żartuję, fotografia to moja pasja i sposób na wyrażanie siebie, gdyby to była praca pewnie szybko bym ją znienawidziła:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama lepiej bym nie wymyśliłam końca tej historii..."turlałam się z przerażenia" - wasza psychika Morderczynie jest niczym niezgłębiona Strefa Mroku!!! :-D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachwycam się ostatnim zdjęciem. Wyglądasz tak cudownie!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oh, NO! Did you guys poison my friend Wanilianna? Naughty naughty, but you look so beautiful I must let you off with just a warning! (LOL)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś śliczna i to w taki ciekawy, niebanalny sposób!

  pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 8. No, no, no. Na pewno to niepoczytalność! Wskazuje na to zadowolona i frywolna mina morderczyni na ostatnim zdjęciu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcia są boskie, a na te Twoje oczy mogę patrzeć godzinami!

  OdpowiedzUsuń
 10. fajna, przemyslana stylizacja, zreszta powtarza sie to w poprzednich postach tez... milo sie to wszystko oglada. I am following you now, follow me back?
  http://aprettylife13.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna! Wiele bym dała za taką fryzurę i makijaż, wyglądasz olśniewająco.

  OdpowiedzUsuń
 12. It is always a pleasure to visit your blog & see these great pictures!

  R.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...