Moda retro, styl vintage, piękne i klimatyczne miejsca.
Stylizacje inspirowane nostalgią za minionymi laty,
dwudziestoleciem międzywojennym i złotymi latami Hollywood.

3 lutego 2013

Pin Up & Burlesque Party vol. 2Zapraszam serdecznie na kolejną edycję Pin Up & Burlesque Party . Już 13 kwietnia 2013 o godz. 20:00 w Klubie Dekompresja w Łodzi obejrzycie pokazy burleski w wykonaniu wyjątkowej Betty Q oraz Red Juliette a do tańca porwie was zespół Monkey and The Baboons!

Betty Q
fot. Tomasz Dyczewski, Dyczewski.pl
Betty Q – jedna z prekursorek burleski w Polsce, od 2010 roku prowadzi zajęcia w warszawskiej szkole OH LALA a od w 2011 roku występuje wspólnie z kolektywem Betty Q & Crew .

Red Juliette
fot. Piotr Pardela
Red Juliette - instruktorka tańca i tancerka stylów: broadway jazz, latin, burlesque. Na scenie występuję od ponad 10 lat.
 
fot. Sixa Sikora

Monkey and The Baboons - to nowy projekt muzyków związanych z zespołem Pavulon Twist. Zespól został powołany do życia latem 2011 w Warszawie. Tym razem na warsztat wzięli czyste klasyczne rock'n'rollowe dźwięki.W trakcie szalonego afterparty zagrają:


* DOUBLE TROUBLE DJs Team - Rock'n'roll all nite long!

* DJ Newman - Studenckie Radio ŻAK Politechniki ŁódzkiejZaplanowałyśmy dla was moc atrakcji : wybory Królowej i Króla Balu, fotografię w stylu retro z księżycem w tle - zdjęcia by LangeL oraz metamorfozy - wspólnie z Pin-up Project.Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwa pin up girl - zgłoś się do naszego projektu metamorfoz! Zagwarantujemy Ci profesjonalną stylizację, klasyczny makijaż oraz sesję zdjęciową pod okiem znanych modelek pin up - Niny Holy i Rockagirl. W trakcie wieczoru odbędzie się także pokaz sukienek, w którym weźmiesz udział!

Organizatorki wybiorą 5 odważnych dziewczyn z nadesłanych zgłoszeń. Zdjęcie sylwetki (w dopasowanym ubraniu, abyśmy widziały atuty waszych sylwetek, które potem podkreślimy), rozmiar (np. 38, 40) oraz swoje namiary wysyłajcie na adres pinupparty@gazeta.pl w terminie do 10.03.2013.


Druga edycja imprezy to jeszcze większa dawka zmysłowości i rock'n'rolla!Obsługa fotograficzna: Foto Arkadia - https://www.facebook.com/FotoArkadiaPatronat medialny:

Dzień Dobry Łódź - http://ddlodz.pl/

Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej - http://www.zak.lodz.pl/

E-vintage.pl - http://e-vintage.pl/

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...