Moda retro, styl vintage, piękne i klimatyczne miejsca.
Stylizacje inspirowane nostalgią za minionymi laty,
dwudziestoleciem międzywojennym i złotymi latami Hollywood.

6 grudnia 2013

Rozwiązanie mikołajkowego konkursu.

Jest mi bardzo miło poinformować, że po burzliwych obradach jury, zwyciężczynią konkursu została Marta, która przesłała nam taki oto piękny kolaż, wraz z opisem :)
StockingSanta Day [pol. Pończoszajki (?);)] to urzeczywistnienie mojej retromanii, uwielbianie dla pończoch (każdego rodzaju, grubości, koloru, włączając szczególnie 70-DENowe wersje zimowe i te popakowane z osobna w malutkie materiałowe woreczki) To leniwy wieczór przy wtórze świątecznych piosenek B. Crosby’ego i F. Sinatry, ślady czerwonej szminki, satysfakcja z bycia kobietą. To ciepłe światło świecy sączące się z podwieszonej pod sufitem latarenki, czerwony gorset z welurowymi wzorami pod wełnianym swetrem w norweskie wzory i ciche pomrukiwanie kota. To słodycz i pikanteria, gra sprzeczności, urok pin-up. To klip Something Stupid na jawie, wcielone w życie rady Dity von Teese, sztuka uwodzenia, prywatny pokaz burleski, festiwal seksapilu, koronek i wełny. To prezent sam w sobie, wilgotność kakaowo-serowych babeczek z mascarpone, découpagowe kwiaty na drewnianej tacy. Dzbanek z kawą i butelka mocnego wina. Tea for Two, Cheek to Cheek, i Blue Christmas. To pończoszany szew i kokarda wokół kostki. To porozrzucane na podłodze wycięte z gazet litery i gmatwanina zaplątanych choinkowych światełek. To ostre niczym chilli niebotycznie wysokie szpilki. Czerwony lakier i równie czerwone usta. Kot, którego tak trudno namówić na mikołajkową czapeczkę. I kalendarz ze skrzętnie zaznaczoną datą 6 grudnia. Odpowiedź na pytanie jak zostać królową retro. Zadurzenie, namiętność i miłość. 

Ale, ale, Mikołaj (w postaci Greta Vintage Store) jest dla was łaskawy i postanowił przyznać 15% kody rabatowe na zakupy ważne do 20 grudnia aż sześciu szczęśliwcom: Agnieszce, Agacie, Emilii, Halinie, Teresie i Żanecie. Prześlemy wam kody rabatowe, a zwyciężczynię proszę o kontakt z Greta Vintage Store w celu odbioru nagrody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...