Moda retro, styl vintage, piękne i klimatyczne miejsca.
Stylizacje inspirowane nostalgią za minionymi laty,
dwudziestoleciem międzywojennym i złotymi latami Hollywood.

19 listopada 2014

Leather skirt.Nad kupnem skórzanej spódnicy zastanawiałam się od dawna. Jednak do tej pory jakoś nie wpadł mi w ręce model, który by mi się na prawdę podobał. I jak to czasem bywa, wspomnianą spódnicę udało mi się kupić właściwie przypadkiem, przy okazji zakupów (pojechałam po zupełnie co innego i oczywiście tej właściwej rzeczy nie kupiłam...).

 
Powyższe zdjęcia są efektem sesji w jesiennej scenerii. Całe szczęście dzień był wyjątkowo ciepły, więc mogłam sobie pozwolić na chodzenie po parku w takim stroju. Skórzana spódnica aż prosiła się o zestawienie z długimi skórzanymi rękawiczkami. Korciło mnie jeszcze, żeby założyć długie kozaki, ale doszłam do wniosku, że co za dużo to nie zdrowo. Za to niedawno kupiony płaszczyk spisał się doskonale.
 
  


Razem z latem i słonecznymi dniami odeszła mi ochota na zdjęcia stylizowane na pin up. Jak co roku wraz z jesienną szarugą powracam w wersji bardziej mrocznej i nostalgicznej. I pozostanę pewnie aż do wiosny.
Spódnica w pełnej krasie.
Spódnica (ekoskóra) - Orsay, Gorset - Panache, Płaszcz - Hell Bunny, Pończochy - nylony.pl, Szpilki - Iron Fist.

4 komentarze:

 1. Dla mnie nawet w mrocznej odsłonie wyglądasz jak pin up. Spódnica wielce oryginalna, nie dziwię się, że ją kupiłaś - jest całkowicie w Twoim stylu. Piękna sesja:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie :)
   Ostatnio chyba moda na skórę, niedawno na przedstawieniu teatralnym połowa kostiumów miała skórzane elementy (spodnie, kurtki) - i była to inscenizacja klasyki. Ponieważ akurat założyłam moją spódnicę, mogłabym iść prosto na scenę w roli statysty ;)

   Usuń
 2. Spódnica spódnicą, ale ja najbardziej podziwiam Twój płaszcz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też go kocham. I obiecałam sobie, że jeśli kiedyś trafi mi się jeszcze okazyjnie czarny - biorę bez zastanowienia!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...